Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2021

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2021:


Namn

Klubb

Klass

Start
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Eva Månsson BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Jimmy Månsson BK Bowlinggänget Rännklass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Jimmy Månsson BK Bowlinggänget Rännklass A Final ränna
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final herrar
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Mikael Hansen BK Bowlinggänget Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Monica Persson BK Bowlinggänget Damer klass D Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass A Final damer
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Final damer
Björn Moberg BK Brio Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Alex Burell BK Frisk Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Daniel Pilawa-Podgurski BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Fredrik Bergling BK Granen Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Hampus Åsberg BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Jonathan Åsberg BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Rebecka Lindh BK Granen Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Robert Åsberg BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Sofia Andersson BK Granen Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Thomas Last BK Granen Herrar klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Veronica Bergqvist BK Granen Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
My Olsson BK Merci Damer klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
My Olsson BK Merci Damer klass A Final damer
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 6 november kl 10:30
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Kenneth Sandberg BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Matilda Olsson BK Skoj Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Robin Lyzell BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Sofie Rubin BK Skoj Rännklass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Anders Johansson BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Anders Rosberg BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Final ränna
Bo Wirebäck BK Varg Para Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 12:00
Elinore Carlsson BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar klass A Final herrar
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass B Söndagen den 7 november kl 10:30
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass A Final damer
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Final herrar
Anna Johansson Götene BK Damer klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Anna Johansson Götene BK Damer klass A Final damer
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Emma Sundberg IF Pluss Damer klass C Lördagen den 6 november kl 12:00
Madelen Sjöstrand IF Pluss Damer klass B Lördagen den 6 november kl 12:00
Madelen Sjöstrand IF Pluss Damer klass A Final damer
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 6 november kl 12:00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Lördagen den 6 november kl 12:00
Marianna Ernemar Kings Pin BK Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Glenn Florens Kopparbergs BK Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A Söndagen den 7 november kl 10:30
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Patrik Rosén Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 12:00
Rickard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Rickard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass A Final herrar
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass A Final herrar
Carita Persson Palmstadens HBK Damer klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Carita Persson Palmstadens HBK Damer klass A Final damer
Christian Olsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Emilia Olofsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 6 november kl 10:30
Emilia Olofsson Palmstadens HBK Damer klass A Final damer
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 6 november kl 10:30
Joakim Jönsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass A Lördagen den 6 november kl 10:30
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 6 november kl 10:30
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Oscar Christoffersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Rasmus Becker Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
Albin Bengtsson RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass A Final ränna
Carina Johansson RBU Västerås Damer klass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Cecilia Kylington-Stam RBU Västerås Damer klass C Lördagen den 6 november kl 10:30
David Rosberg RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Eva Hilding RBU Västerås Damer klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Fred Tersén RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Fred Tersén RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Henrik Johansson RBU Västerås Rännklass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Hugo Jenryd Molin RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Johnny Hedström RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Kenth Carlstedt RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Leif Bäckström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Magnus Hellström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Marina Lundevall RBU Västerås Damer klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Michael Wikström RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Lundevall RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Lundevall RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Mikael Runnérus RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Mirjeta Tahiri RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Monica Grönqvist RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Morgan Johansson RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Nellie Ledin RBU Västerås Rännklass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 09:00
Peter Myhrman RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Rafal Horniak RBU Västerås Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Robin Suojanen RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Robin Suojanen RBU Västerås Herrar klass A Final herrar
Said Shemsi RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 10:30
Sanna Bohlin RBU Västerås Damer klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Sara Landgren RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Sofia Johansson RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Sofie Ytterberg RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Sofie Ytterberg RBU Västerås Damer klass A Final damer
Susanna Lander RBU Västerås Damer klass D Söndagen den 7 november kl 09:00
Thomas Björkström RBU Västerås Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 09:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Söndagen den 7 november kl 12:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Söndagen den 7 november kl 12:00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Alexander Johansson Uppsala BC 90 Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass C Lördagen den 6 november kl 12:00
Niklas Johansson Vimmerby BK Rännklass A Lördagen den 6 november kl 12:00
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 12:00
Alexander Engström Volvo FK Herrar klass A Final herrar
Desirée Lundin Volvo FK Damer klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Desirée Lundin Volvo FK Damer klass A Final damer
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass C Söndagen den 7 november kl 12:00
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass A Söndagen den 7 november kl 10:30