Utvecklat av
Anmälda spelare för Action Jubal 2021
Tillbaka
Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2021:
Namn
Klubb
Klass
Start
Eva Månsson
BK Bowlinggänget
Damer klass A
Söndagen den 7 november kl 12:00
Rebecca Lindblad
BK Bowlinggänget
Damer klass A
Final damer
Sara Nordström
BK Bowlinggänget
Damer klass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Sara Nordström
BK Bowlinggänget
Damer klass A
Final damer
My Olsson
BK Merci
Damer klass A
Söndagen den 7 november kl 12:00
My Olsson
BK Merci
Damer klass A
Final damer
Maria Billgren
BK Skoj
Damer klass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Jenny Almroth
Göinge HIF
Damer klass A
Final damer
Anna Johansson
Götene BK
Damer klass A
Söndagen den 7 november kl 12:00
Anna Johansson
Götene BK
Damer klass A
Final damer
Madelen Sjöstrand
IF Pluss
Damer klass A
Final damer
Carita Persson
Palmstadens HBK
Damer klass A
Final damer
Emilia Olofsson
Palmstadens HBK
Damer klass A
Final damer
Sofie Ytterberg
RBU Västerås
Damer klass A
Final damer
Emma Persson
Staffanstorps BK
Damer klass A
Lördagen den 6 november kl 10:30
Desirée Lundin
Volvo BK Köping
Damer klass A
Final damer
Camilla Tuvebrant
BK Bowlinggänget
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecca Lindblad
BK Bowlinggänget
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Katarina Evergren
BK Skoj
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecka Löfgren
BK Skoj
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Sabina Svensson
BK Skoj
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Jenny Almroth
Göinge HIF
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Madelen Sjöstrand
IF Pluss
Damer klass B
Lördagen den 6 november kl 12:00
Harriet Roos
Palmstadens HBK
Damer klass B
Lördagen den 6 november kl 10:30
Carina Johansson
RBU Västerås
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 09:00
Lotta Elebrand
Sigma BK
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Sofie Hägglöf
Sigma BK
Damer klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Linda Rosberg
BK Bowlinggänget
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Maria Söderberg
BK Bowlinggänget
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Anna-Karin Bäck
BK Bus
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Matilda Olsson
BK Skoj
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecka Johannesson
BK Skoj
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Elinore Carlsson
BK Varg Para
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Emma Sundberg
IF Pluss
Damer klass C
Lördagen den 6 november kl 12:00
Marianna Ernemar
Kägeljägarna BK (h)
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Carita Persson
Palmstadens HBK
Damer klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Cecilia Kylington-Stam
RBU Västerås
Damer klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Eva Hilding
RBU Västerås
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Marina Lundevall
RBU Västerås
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Sanna Bohlin
RBU Västerås
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Desirée Lundin
Volvo BK Köping
Damer klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Monica Persson
BK Bowlinggänget
Damer klass D
Söndagen den 7 november kl 10:30
Rebecka Lindh
BK Granen
Damer klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Sofia Andersson
BK Granen
Damer klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Veronica Bergqvist
BK Granen
Damer klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Emilia Olofsson
Palmstadens HBK
Damer klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Mirjeta Tahiri
RBU Västerås
Damer klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Monica Grönqvist
RBU Västerås
Damer klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Sara Landgren
RBU Västerås
Damer klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Sofia Johansson
RBU Västerås
Damer klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Sofie Ytterberg
RBU Västerås
Damer klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Susanna Lander
RBU Västerås
Damer klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Larry Johansson
BK Bowlinggänget
Herrar klass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Larry Johansson
BK Bowlinggänget
Herrar klass A
Final herrar
Henric Carlsson
BK Varg Para
Herrar klass A
Final herrar
Magnus Håkansson
Göinge HIF
Herrar klass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Magnus Håkansson
Göinge HIF
Herrar klass A
Final herrar
Fredrik Rosengren
King Cobra BK Lindesberg
Herrar klass A
Lördagen den 6 november kl 12:00
Henrik Rosengren
King Cobra BK Lindesberg
Herrar klass A
Lördagen den 6 november kl 12:00
Glenn Florens
Kopparbergs BK
Herrar klass A
Söndagen den 7 november kl 12:00
Alexander Johansson
Matteus-Pojkarna BK
Herrar klass A
Söndagen den 7 november kl 12:00
Rickard Stjärnholm
Nyköpings BS
Herrar klass A
Final herrar
Andreas Brönnmark
Palmstadens HBK
Herrar klass A
Final herrar
Fred Tersén
RBU Västerås
Herrar klass A
Final herrar
Johnny Hedström
RBU Västerås
Herrar klass A
Final herrar
Kenth Carlstedt
RBU Västerås
Herrar klass A
Final herrar
Mikael Lundevall
RBU Västerås
Herrar klass A
Final herrar
Robin Suojanen
RBU Västerås
Herrar klass A
Final herrar
Alexander Engström
Volvo BK Köping
Herrar klass A
Söndagen den 7 november kl 12:00
Alexander Engström
Volvo BK Köping
Herrar klass A
Final herrar
Simon Sätterström
Volvo BK Köping
Herrar klass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Andreas Svensson
BK Bowlinggänget
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Johan Danielsson
BK Bowlinggänget
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Björn Moberg
BK Brio
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Johan Larsson
BK Kristallen
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Henric Carlsson
BK Varg Para
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Rickard Stjärnholm
Nyköpings BS
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Mattias Nilsson
Palmstadens HBK
Herrar klass B
Lördagen den 6 november kl 10:30
Kenth Carlstedt
RBU Västerås
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 09:00
Patrik Wendel
RBU Västerås
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 09:00
Andreas Leuving
Sigma BK
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Mathias Lööw
Sigma BK
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Peter Svensson
Sigma BK
Herrar klass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Lars Sjölander
BK Bowlinggänget
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Mikael Hansen
BK Bowlinggänget
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Alex Burell
BK Frisk
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Fredrik Bergling
BK Granen
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Jens Persson
BK Kristallen
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Alexander Hansson
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Christian Svensson
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Johnny Andersson
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Kenneth Sandberg
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Martin Jonsson
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Max Ryrstedt
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Petar Savanovic
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Robin Lyzell
BK Skoj
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Anders Johansson
BK Varg Para
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Anders Rosberg
BK Varg Para
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Martin Källman
HIF FK Lindesberg
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Mikael Svensson
HIF FK Lindesberg
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Tobias Larsson
HIF FK Lindesberg
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Anders Pedersen
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Andreas Brönnmark
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Christian Olsson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Daniel Gullberg
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Dick Andersson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Joakim Jönsson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Lars Albertson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Lucas Åkerman Berndtsson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Marcus Svensson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Oliwer Enulf
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Oscar Christoffersson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Rasmus Becker
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Rasmus Moberg
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
Robin Persson
Palmstadens HBK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 10:30
David Rosberg
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Mathias Bergström
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Lindström
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Lundevall
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Pasi Hosio
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Peter Myhrman
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Robin Suojanen
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Said Shemsi
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 10:30
Thomas Björkström
RBU Västerås
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 09:00
Erik Nilsson
Sigma BK
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Lennart Bäck
Sigma BK
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Toni Sandelin
Sigma BK
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Emil Granström
Vimmerby BK
Herrar klass C
Lördagen den 6 november kl 12:00
Jonathan Engström
Volvo BK Köping
Herrar klass C
Söndagen den 7 november kl 12:00
Daniel Pilawa-Podgurski
BK Granen
Herrar klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Hampus Åsberg
BK Granen
Herrar klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Jonathan Åsberg
BK Granen
Herrar klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Robert Åsberg
BK Granen
Herrar klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Thomas Last
BK Granen
Herrar klass D
Lördagen den 6 november kl 10:30
Bo Wirebäck
BK Varg Para
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 12:00
Patrik Rosén
Nyköpings BS
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 12:00
Albin Bengtsson
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Fred Tersén
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Hugo Jenryd Molin
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Johnny Hedström
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Leif Bäckström
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Magnus Hellström
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Michael Wikström
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Mikael Runnérus
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Morgan Johansson
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Rafal Horniak
RBU Västerås
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 09:00
Mattias Sandell
Sigma BK
Herrar klass D
Söndagen den 7 november kl 12:00
Jimmy Månsson
BK Bowlinggänget
Rännklass A
Final ränna
Patrik Rubin
BK Skoj
Rännklass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Bo Lindahl
BK Varg Para
Rännklass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Bo Lindahl
BK Varg Para
Rännklass A
Final ränna
Johan Eriksson
HIF FK Lindesberg
Rännklass A
Söndagen den 7 november kl 12:00
Mikael Andersson
Norsborgs AIK
Rännklass A
Söndagen den 7 november kl 10:30
Jonas Larsson
Palmstadens HBK
Rännklass A
Lördagen den 6 november kl 10:30
Camilla Koijan
RBU Västerås
Rännklass A
Final ränna
Niklas Johansson
Vimmerby BK
Rännklass A
Lördagen den 6 november kl 12:00
Jimmy Månsson
BK Bowlinggänget
Rännklass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Sofie Rubin
BK Skoj
Rännklass B
Söndagen den 7 november kl 10:30
Karola Klingstedt
Nyköpings BS
Rännklass B
Söndagen den 7 november kl 12:00
Camilla Koijan
RBU Västerås
Rännklass B
Söndagen den 7 november kl 09:00
Henrik Johansson
RBU Västerås
Rännklass B
Söndagen den 7 november kl 09:00
Nellie Ledin
RBU Västerås
Rännklass B
Söndagen den 7 november kl 09:00